- - - - - -
2019. szeptember 21. szombat

Floorball Országos Diákolimpia

Reggel 6 órakor indultunk a Deák felsőtől Komáromba. Kb.2,5-3 órát utaztunk. Érkezésünk után az ötödikesek kezdték el a játékot. Hosszú várakozás után következtünk mi. Az első 3 meccset megnyertük. Az elődöntőben kikaptunk 2 góllal, ezért a 3-4. helyért küzdöttünk. Az ellenfél a meccs kezdete után 2-3 perccel már 3:0-ra vezetett ellenünk. Poór tanár úr beállított engem. Ekkor összeszedtük magunkat, koncentráltabbá és erőteljesebbé vált a játékunk. Valamikor az 5. perc környékén sikerült egy szerencsés gólt lőnöm. Ezt követően Tímár Kristóf extra percei következtek. Gólt lőtt, így 3-2-re szépítettünk, majd Kugli Ákos talált be szép lövéssel a második percben. Az utolsó pillanatban Kristóf beütött egy gólt, így a végeredmény 3:4 lett.

Büszkén mondhatjuk, hogy az ország 3. legjobb csapata lettünk, a 7.-es lányok pedig 4.-ek.

A nap végén 3 órás út után fél tíz fele értünk haza fáradtan, de mosollyal az arcunkon.